تبلیغات شما اینجا فروش رنگ ساختمانی
بستن تبلیغات [X]
چاپ دیجیتال حرفه ای

نحوه انجام چاپ استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای چه میباشد

چاپ استیکر شیشه ای یک کدام از اشکال چاپ استیکر است که مطلوب برای چسباندن بر روی شیشه است . در محل ورود های دکان ها و دکان ها و مکان های مالامال مرور استعمال از چاپ استیکر شیشه ای توصیه میشود .

چاپ استیکر شیشه ای و خصوصیت های آن

استیکر شیشه ای در قبال فروغ ثبات رنگ دارااست و قابلیت و امکان عبور نوروروشنایی را همراه با چشم شدن دارا‌هستند بدین ترتیب دوچندان مطلوب بر روی شیشه ها در مرکزها تجاری و مکان های لبریز تردد را داراست . چاپ استیکر شیشه ای دارنده قابلی ترانسپرنت است که به معنای دیدن رنگ و تصاویر تحت استیکر است . می بایست اعتنا شود که استیکر شیشه ای محل نصب به نحوی باشد که رنگ تیره نباشد چون در‌حالتی که مکان نصب دارنده رنگ تیره باشد چاپ استیکر شیشه ای خوانایی خویش را از دست خواهد بخشید .ادامه مطلب
icon تعداد بازدید : 5
 • نوشته : بیتا کیانی
 • دوشنبه 31 شهريور 1399
 • صفحه چاپ بک لایت چیست؟

  صفحه بک لایت ( Backlit ) چه می باشد ؟

  شما هر روزه در رفت وآمد های روزمره ی خویش به تابلوها , پوستر ها و یا این که تبلیغاتی بر می خورید که به صورت تمام وقت نورانی و قابل مشاهده کرد میباشند .

  به این قبیل تابلو ها یا این که پوستر ها , بک لایت گفته می شود . برای این مدل تابلو ها از ورقه های مخصوصی به کارگیری می نمایند که بک لایت یا این که ترانسپارنت اسم دارا هستند .

  http://www.samdhprint.com/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%86%D9%88%D8%B1.html

  در واقع ورقه بک لایت ( Backlit ) یک رسانه چاپ است که اذن نشر نور و روشنایی را میدهد . این ورقه ها برای تابلو ها و نمایشگر های بک لایت یا این که نوری

  پباده سازی شده‌است . به کارگیری از این دسته صفحه در نمایشگر های نوری منجر بالا رفتن تاثیر فعالیت شما و نمایش آن تا ۵۰ درصد می شود . ولی به کار گیری نکردن  ادامه مطلب
  icon تعداد بازدید : 135
 • نوشته : بیتا کیانی
 • پنجشنبه 9 مرداد 1399
 • هر آنچه که مهم است درخصوص استیکر‌ها ( وینیل ) بدانید

  هر آنچه که مهم است درخصوص استیکر‌ها ( وینیل ) بدانید

  حتما کسانی که دنبال استیکر مطلوب برای کار‌هایشان می گردند , بعداز تحقیق و کاوش و تماس با اشخاص متفاوت که درین حوزه عمل دارا‌هستند با داده ها بسیار و گاهاً ضد و نقیضی مواجه گردیده اند که سبب ساز سردرگمی آن ها در توصیه این فرآورده شده‌است .

  در مقاله تحت کارایی کردیم داده ها موثر و بی نقص اگرچه مختصری را مورد توصیه استیکریا به عبارتی وینیل را مطرح کنیم .

  استیکر‌ها عموماً به سه مدل طبقه بندی میشوند که عبارت میباشند از : استیکرهای شیشه ای , استیکر مبهوت و استیکر درخشان

  استیکرهای شیشه ای : یا این که به عبارتی بی رنگ به صورتی میباشند که بعداز چاپ بر روی آن در نقاطی که چاپ صورت نگرفته نظیر یک طلق یا این که شیشه‌ی بی رنگ که نور و روشنایی از آنان عبور می کند فعالیت میکنند و اکثر وقت ها برای نصب روی شیشه یا این که متریالی که نیاز است بافت آن روی طرح به نمایش در بیاید به کارگیری می‌گردد , یکی‌از کارهایی که غالبا روی استیکر شیشه ای می‌توان انجام اعطا کرد این است که شما جای اینکه طرح متبوع خویش را به صورت بدون واسطه بر روی آن چاپ فرمایید و از رو برو قابل نمایش و تلاوت باشد , طرح را اینورس یا این که به اصطلاح آینه کند که بعداز چاپ روی آن و هنگامی که لیبل پشت آن کنده میگردد اصل طرح و نوشته آن از پشت و طرف چسب دار آن قابل مراعات و قرائت است و بنابراین این برچسب یا این که لیبل را هنگامی از باطن روی شیشه نصب نماییم , از خارج قابل تلاوت و مراعات است .

  چیزی مشابه برچسب طرح ازدحام و یا این که معاینه فنی , اما این استیکرها زیرا بی رنگ می باشند بالاخره پشت آن‌ها معین می‌ شود در صورتی بخواهیم استیکری چاپ کنیم که مثل برچسب طرح راه‌بندان یا این که برچسب معاینه فنی باشد البته پشت آن نیز مشخص نباشد می‌بایست به همین روش روی استیکر شیشه ای چاپ کرد و بعداز چاپ مرحله کلی روی استیکر را به روش‌های متمایز نظیر چاپ سیلک کلا سپید کرد . در‌این‌صورت‌ تصویر چاپ شده بعداز جدا کردن لیبل قابل نمایش است و پشت آن هم معین نمی‌باشد ولی می بایست افزود که‌این روش برای تیراژهای خیلی بالا مقرون به صرفه نیست و بایستی از طریق چاپ افست استیکر و لیبل به کار گرفت .

  استیکر متحیر : این مدل استیکر دارنده زمینه‌ی سپید رنگی است که سپید آن از جور کدر میباشد و کاربرد‌های متفاوتی و متنوعی را دارااست و برای نصب روی متریال‌های گوناگون کاربرد دارااست , البته نکته ای که می بایست به آن اعتنا داشت این است که‌این نوع از استیکر برای نصب روی شیشه دکان یا این که ماشین‌ها خیلی مطلوب نیست زیرا به خاطر خواص کدر بودنش جذب گرد و خاک بالاتری داراست و به کار گیری از آن در محیط‌های همگانی و محیط گشوده و برای زمان طولانی خیلی توصیه نمی شود .

  استیکر درخشان : این گونه از استیکر یکی‌از پر کاربرد ترین مدل‌های استیکر است و استعمال و کاربرد فراوانی فی مابین وینیل‌ها داراست . این مدل استیکر برای مصارف متفاوتی مثل نصب بر روی اتومبیل و اتوبوس‌ها , نصب بر روی شیشه‌ی مغازه‌ها و مارکت‌ها , نصب در چینش داخلی کاربرد دارااست . یکی کاربردهای جدیدی که استیکرها پیدا کرده اند , نصب استیکر در کف‌های مجازی هست که در کف‌های اپوکسی کاربرد دارااست که طرح متبوع خویش را بر روی وینیل درخشان چاپ میکنند و به روش اپوکسی در کف به کارگیری می نمایند که زیبایی و جذابیت خاصی به کف خانه و دفتر شما میدهد .

  طبقه بندی دیگری که می توان برای استیکرها در حیث گرفت استیکرهای پشت طوسی و پشت سپید میباشد که در استیکرهای کدر و درخشان کاربرد داراست .

  منبع: چاپ استیکر خانه طراحان سام  icon تعداد بازدید : 273
 • نوشته : بیتا کیانی
 • چهارشنبه 11 تير 1399
 • تابلو نورانی لایت باکس

  تابلو لایت باکس

  لایت باکس ها جهت نمایش دادن تصاویر گوناگون به صورت نورانی به کارگیری میگردند , از یک قاب که قادر است فرآورده های متمایز داشته باشد , پارچه و یا این که متریال خاصی مثل بک لایت ها , که بتوانند نور و روشنایی را از خویش عبور دهند , و یک روشنایی LED و یا این که SMD داخل این کادر یا این که تابلو جهت آشکار کردن تصاویر گرافیکی نصب شده , ساخته میشوند .

  تابلو نورانی

  همراه با ارتقاء سنگین وزن رقابت فی مابین تجار و فروشندگان در کار های تبلیغاتی , ابزار و وسایل ما یحتاج جهت این تبلیغات هم توسعه یافته خیس میگردند . تابلو لایت باکس ها از جمله این شیوه های تبلیغاتی میباشند . تابلوهایی که موفقیت و اثرگذار بودنشان در ارتقا چشم شدن , ارتقا فروش و ارتقا جلب مشتری را اثبات کرده اند . با ما همراه باشید تا همه نکات ضروری درباره با لایت باکس ها را کاملا متوجه گردید .  ادامه مطلب
  icon تعداد بازدید : 333
 • نوشته : بیتا کیانی
 • شنبه 10 خرداد 1399