تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب
بستن تبلیغات [X]
هر آنچه که مهم است درخصوص استیکر‌ها ( وینیل ) بدانید

هر آنچه که مهم است درخصوص استیکر‌ها ( وینیل ) بدانید

هر آنچه که مهم است درخصوص استیکر‌ها ( وینیل ) بدانید

حتما کسانی که دنبال استیکر مطلوب برای کار‌هایشان می گردند , بعداز تحقیق و کاوش و تماس با اشخاص متفاوت که درین حوزه عمل دارا‌هستند با داده ها بسیار و گاهاً ضد و نقیضی مواجه گردیده اند که سبب ساز سردرگمی آن ها در توصیه این فرآورده شده‌است .

در مقاله تحت کارایی کردیم داده ها موثر و بی نقص اگرچه مختصری را مورد توصیه استیکریا به عبارتی وینیل را مطرح کنیم .

استیکر‌ها عموماً به سه مدل طبقه بندی میشوند که عبارت میباشند از : استیکرهای شیشه ای , استیکر مبهوت و استیکر درخشان

استیکرهای شیشه ای : یا این که به عبارتی بی رنگ به صورتی میباشند که بعداز چاپ بر روی آن در نقاطی که چاپ صورت نگرفته نظیر یک طلق یا این که شیشه‌ی بی رنگ که نور و روشنایی از آنان عبور می کند فعالیت میکنند و اکثر وقت ها برای نصب روی شیشه یا این که متریالی که نیاز است بافت آن روی طرح به نمایش در بیاید به کارگیری می‌گردد , یکی‌از کارهایی که غالبا روی استیکر شیشه ای می‌توان انجام اعطا کرد این است که شما جای اینکه طرح متبوع خویش را به صورت بدون واسطه بر روی آن چاپ فرمایید و از رو برو قابل نمایش و تلاوت باشد , طرح را اینورس یا این که به اصطلاح آینه کند که بعداز چاپ روی آن و هنگامی که لیبل پشت آن کنده میگردد اصل طرح و نوشته آن از پشت و طرف چسب دار آن قابل مراعات و قرائت است و بنابراین این برچسب یا این که لیبل را هنگامی از باطن روی شیشه نصب نماییم , از خارج قابل تلاوت و مراعات است .

چیزی مشابه برچسب طرح ازدحام و یا این که معاینه فنی , اما این استیکرها زیرا بی رنگ می باشند بالاخره پشت آن‌ها معین می‌ شود در صورتی بخواهیم استیکری چاپ کنیم که مثل برچسب طرح راه‌بندان یا این که برچسب معاینه فنی باشد البته پشت آن نیز مشخص نباشد می‌بایست به همین روش روی استیکر شیشه ای چاپ کرد و بعداز چاپ مرحله کلی روی استیکر را به روش‌های متمایز نظیر چاپ سیلک کلا سپید کرد . در‌این‌صورت‌ تصویر چاپ شده بعداز جدا کردن لیبل قابل نمایش است و پشت آن هم معین نمی‌باشد ولی می بایست افزود که‌این روش برای تیراژهای خیلی بالا مقرون به صرفه نیست و بایستی از طریق چاپ افست استیکر و لیبل به کار گرفت .

استیکر متحیر : این مدل استیکر دارنده زمینه‌ی سپید رنگی است که سپید آن از جور کدر میباشد و کاربرد‌های متفاوتی و متنوعی را دارااست و برای نصب روی متریال‌های گوناگون کاربرد دارااست , البته نکته ای که می بایست به آن اعتنا داشت این است که‌این نوع از استیکر برای نصب روی شیشه دکان یا این که ماشین‌ها خیلی مطلوب نیست زیرا به خاطر خواص کدر بودنش جذب گرد و خاک بالاتری داراست و به کار گیری از آن در محیط‌های همگانی و محیط گشوده و برای زمان طولانی خیلی توصیه نمی شود .

استیکر درخشان : این گونه از استیکر یکی‌از پر کاربرد ترین مدل‌های استیکر است و استعمال و کاربرد فراوانی فی مابین وینیل‌ها داراست . این مدل استیکر برای مصارف متفاوتی مثل نصب بر روی اتومبیل و اتوبوس‌ها , نصب بر روی شیشه‌ی مغازه‌ها و مارکت‌ها , نصب در چینش داخلی کاربرد دارااست . یکی کاربردهای جدیدی که استیکرها پیدا کرده اند , نصب استیکر در کف‌های مجازی هست که در کف‌های اپوکسی کاربرد دارااست که طرح متبوع خویش را بر روی وینیل درخشان چاپ میکنند و به روش اپوکسی در کف به کارگیری می نمایند که زیبایی و جذابیت خاصی به کف خانه و دفتر شما میدهد .

طبقه بندی دیگری که می توان برای استیکرها در حیث گرفت استیکرهای پشت طوسی و پشت سپید میباشد که در استیکرهای کدر و درخشان کاربرد داراست .

منبع: چاپ استیکر خانه طراحان سامicon تعداد بازدید : 21978
  • نوشته : بیتا کیانی
  • چهارشنبه 11 تير 1399